Stalo se v nadaci

Benefiční galavečer v olomouckém NH Collection Congress Hotel

« zpět
11.07.2015

Dne 7.11. se v olomouckém hotelu NH Collection Congress proběhl další z benefičních večerů nadace Rakovina věc veřejná, kde jsme ve společnosti nadačních  partnerů, pozvaných hostů , účastníků projektu Pošli příběh,  i veřejnosti strávili příjmený večer.

Benefici v letošním roce svou osobní přítomností podpořili – primátor  města Olomouce doc. Antonín Staněk, senátor ing. Martin Tesařík a další známé a milé osobnosti – moderátor Honza Musil,  šéfkuchař hollywoodských celebrit  Roman Hadrbolec, MISS Earth 2012 Tereza Fajksová a  Česká MISS  world 2014 Tereza Skoumalová samozřejmě Česká MISS 2014 Gabriela Franková, která byla tváří celého večera. Všem mockrát děkujeme za podporu večera i dalších aktivit nadace Rakovina věc veřejná.

Na úvod se všem v sále NH Hotelu představila akrobatka na šále a za pomocí UV efektů to byla úžasná podívaná.
Večerem hosty provedl  moderátor Libor Bouček, který během programu zvládl s Gabrielou Frankovou i dražbu Limitovaná lahev 21 let Glenfiddich 0,7 whisky od remy-cointeau a vína „Frankovka“, na jehož výrobě se podílela sama Gabriela. Víno i lahev whisky se nakonec vydražila za 17 tisíc korun.
Během slavnostního večera se představily italské a německé značky od Bruno fashion a dětská  italské zn. Primigi. Kromě finalistek České MISS, modelek z agentury Frankly models a dětí,  jste na mole mohli vidět i fotbalisty z prvoligového klubu SK Sigma Olomouc a hokejisty z HC Olomouc.
.
Jako hlavní bod programu byla jedinečná módní přehlídka slovenského designéra Fera Mikloška. Značka Miklosko Fashion Design předvedla v Olomouci svou novou „černou“ kolekci a také velké společenské šaty. Pro hosty to byl opravdu jedinečný zážitek. Hlavní tváří přehlídky byla Česká MISS 2014 Gabriela Franková

V rámci programu vystoupila zpěvačka Kate Matl, která koncertuje v Evropě i Spojených státech. Absolvovala společné turné s DJ Bobo. Děkujeme mockrát za krásné vystoupení s krásnými tanečnicemi a také za podporu galavečera.

Díky slavnostnímu benefičnímu galavečeru získala nadace Rakovina věc veřejná dalších 78 tisíc korun. Děkujeme velmi pěkně

V závěru večera poděkovala všem partnerům a hostům ředitelka nadace Renata Hilšer Grmolenská, poděkovala také Honzovi Musilovi za dlouhodobou podporu a spolupráci. Honza Musil je ambassadorem nadačního projektu Pošli příběh již 8. rokem, projektu vdechl svou osobností a lidskostí "duši" a i díky němu probíhá již 5. ročník. Děkujeme, spolupráce si velmi vážíme.
Nakonec oba dva společně poděkovali kolegyni v nadaci Michaele Kavanové, za její práci s přípravou benefičního galavečera, vyjádřili jí podporu a popřáli hodně sily v boji, právě s touto nemocí. Všichni držíme Míše pěsti.

Využití finančních prostředků:
V loňském roce se podařilo i díky podpoře partnerů nadačních aktivit odstartovat ojedinělý projekt na prevenci rakoviny děložního čípku, způsobené HPV virem. Přináší jedinečnou možnost testování přítomnosti HPV virů. V případě pozitivního výsledku je sdělen přesný podtyp viru, což je nepostradatelné pro zhodnocení závažnosti a rizik, které by mohly negativně ovlivnit zdravotní stav pacientky. Za darované finanční prostředky z loňského roku se nadace Rakovina věc veřejná také finančně podílela na nákupu diagnostického testu CellSearch Circulating Tumor Cell Test.

Partneři nadace i benefičního galavečera v NH Collection Congress Hotel Olomouc:
Generální partner nadace
STAR Group

Hlavní partner nadace
Naturamed Pharmaceutical
Žabka

Partneři nadace
Štědrý nákup
Česko-britská mezinárodní škola a školka v Olomouci
Navarafoto
Ryor a.s.

Partneři benefičního večera
NH Collection Congress Hotel
Farmak a.s.
Lékarna AVE
agentura Frankly Models
SK Sigma Olomouc
HC Olomouc
Lucie Melecká
OMEGA centrum sportu a zdraví
Haryservis
Miklosko fashion Design
Bruno fashion
Primigi
ESMEDIA Interactive s.r.o.
OL4you magazín
agentura REMart production
Sladký méďa

Všem mockrát děkujeme.

akrobatka na šále
přehlídka
přehlídka
přehlídka Bruno fashion a Primigi
přehlídka, manažer SK Sigma David Holly
Miklosko Fashion Design
přehlídka Miklosko Fashion Design
Gabriela Franková a Fero Mikloško
defilé Miklosko Fashion Design
Kate Matl, G. Franková, T. Skoumalová, T. Fajksová
moderátor Libor Bouček
moderátor Libor Bouček
Kate Matl
poděkování Míše Kavanové
zpěvačka Kate Matl
Honza Musil a Renata Hilšer
ing. Martin Tesařík, Honza Musil
dražitel whiskey a Gabriela Franková
dražitel vína Jan Grézl s manželkou a Gabrielou
podepsání vína Gabrielou Frankovou
podepsaná lahev vína do dražby
primátor Antonín Staněk
RNDr. Radek Trojanec, člen SR
senátor ing. Tesařík s manželkou
rozhovor s Ferem Mikloškem
rozhovor s Václavem Vašíčkem ze SK Sigma Olomouc
Lucie Melecká, Roman Hadrbolec
rautové občerstvení

Rakovina věc veřejná
Nadace pro výzkum rakoviny 
Dětská klinika Fakultní nemocnice v Olomouci
Puškinova 6
775 20 Olomouc

Tel.: +420 777341150
e-mail: grmolenska@vecverejna.cz

IČO: 25832026
Č.ú: 19-1093910277/0100

Rakovina věc veřejná - nadace pro výzkum rakoviny / webdesign Studio R3D