Stalo se v nadaci

Benefiční kalendář pro nadaci

« zpět
24.11.2015

kalendarNa ukázku fotografií z kalendáře se již nyní můžete podívat zde

Slovo autora kalendáře:

Nadaci Rakovina věc veřejná jsem se rozhodl pravidelně podporovat  před 11 lety. V mém blízkém okolí se začali čím dál častěji objevovat nemocní rakovinou, někteří svůj boj s touto zákeřnou nemocí prohráli. Prevenci a vývoj léčby rakoviny, kterou za svůj život onemocní třetina lidí v ČR, a která je hlavní činností nadace RVV, považuji za nejvyšší prioritu.

Nadace RVV jako první např. uvedla moderní prevenční testovací metodu HPV, která dokáže v 96 % odhalit brzké stadium rakoviny děložního čípku a zvýšit tak účinnost léčby a procento přežití. Vše o HPV testu naleznete na www.vecverejna.eu.

Osobně také znám lidi v olomouckém týmu Nadace RVV a obdivuji jejich houževnatost, pracovitost a vidím výsledky jejich práce. I sebemenší Vaše podpora pomůže, aby Nadace mohla nadále rozvíjet své aktivity a pomáhat Vám či Vašim blízkým.

Proto jsem se také rozhodl připravitna rok 2016 nástěnný benefiční kalendář se svými fotografiemi. Focení přírody, krajin, zvířat i makro snímků je mým velkým koníčkem. Pokud chcete pomoci nebo se Vám kalendář líbí, pořiďte si jej za symbolických 300 Kč, či stanovte vyšší částku své podpory.

Objednávat lze na grmolenska@vecverejna.cz.

Velmi pomůžete projektu Nadace Rakovina věc veřejná také přeposláním této zprávy svým známým či jejím sdílením na FB. Děkujeme!

Laszlo Jankovics, STAR Czech s.r.o.

Rakovina věc veřejná
Nadace pro výzkum rakoviny 
Dětská klinika Fakultní nemocnice v Olomouci
Puškinova 6
775 20 Olomouc

Tel.: +420 777341150
e-mail: grmolenska@vecverejna.cz

IČO: 25832026
Č.ú: 19-1093910277/0100

Rakovina věc veřejná - nadace pro výzkum rakoviny / webdesign Studio R3D