Nadační projekty

Benefiční akce v kapli Sacre Coeur v Praze se společností Trollbeads.

« zpět
21.10.2012

V pátek 12. 10. 2012 se v kapli Sacre Coeur v Praze konala benefiční akce "DUCHOVNÍ SVĚTLO", která proběhla ve spolupráci se společností Trollbeads.

Tváří večera je modelka Vlaďka Erbová, která je patronkou nadace Rakovina věc veřejná již několik let. V jedinečném interiéru a nenapodobitelné atmosféře kaple se představily kolekce české návrhářky Jiřiny Tauchmanové a šperků zn. Trollbeads.
Celý večer se nesl v duchu křišťálově bílého světla jako symbolu lidské duše a její neviditelné krásy. Představena byla také nová kolekce Trollbeads, která byla právě uvedena na trh pod názvem Spiritual Collection. Večerem hosty provedla moderátorka Lejla Abasová.
Akci doprovázela ukázka ruční výroby skla a prodej exkluzivních a těžko dostupných kousků z Trollbeads Muzea i klasické kolekce. Pro hosty to bylo velmi příjemné a zajímavé zpestření. Na místě se prodávali také mince Troll coin z charitativního projektu Trollbeads ČR. Děkujeme všem, kteří nás koupí mince podpořili.
Více informací o charitativním projektu Trollbeads ČR najdete zde.

Také vstupenkou na akci bylo zakoupení produktu s názvem Troll Coin (charitativní mince). Nákupem této mince věnuje společnost Trollbeads 500 Kč na výzkum a diagnostiku nádorového onemocnění. Děkujeme společnosti Trollbeads a je nám ctí účastnit se tak exkluzivního projektu. Na závěr večera předali manželé Hradilovi nadaci symbolický šek ve výši 200 tisíc korun.
Všem děkujeme za podporu.

Zvláštní poděkování patří právě manželům Hradilovým za jejich krásnou práci, osobní a lidský přístup k projektu. Děkujeme.

 

moderátorka Lejla Abasová
patronka nadace Vlaďka Erbová
patronka Vlaďka Erbová
patronka Vlaďka Erbová
ruční výroba skla
zn. Trollbeads
zn. Trollbeads
charitativní mince Troll coin
Lejla Abasová a manželé Hradilovi
předávání šeku, poděkování
předávání symbolického šeku

Rakovina věc veřejná
Nadace pro výzkum rakoviny 
Dětská klinika Fakultní nemocnice v Olomouci
Puškinova 6
775 20 Olomouc

Tel.: +420 777341150
e-mail: grmolenska@vecverejna.cz

IČO: 25832026
Č.ú: 19-1093910277/0100

Rakovina věc veřejná - nadace pro výzkum rakoviny / webdesign Studio R3D